Doświadczenie

Nie nauka, nie ilość transakcji decyduje o naszej skuteczności. To lata budowania relacji, tysiące uścisków dłoni, mnóstwo cudownych nieruchomości, niezliczone rozmowy.

Troska

Naszą misją jest spełnianie Twoich oczekiwań, zadbanie o Twój komfort, podążanie za wspólnym celem.

Relacja

Za każdym zleceniem kryje się człowiek, to nie kolejna transakcja, nie kolejna umowa a Twoje potrzeby i nasza zaangażowanie.

Zaufanie

Pozwól nam zatroszczyć się o Ciebie a zobaczysz, że dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu i szczerości nasza współpraca będzie owocna.

Wyróżnione oferty

Poszukujesz idealnego mieszkania? A może cudownego domu w Krakowie? Dobrze trafiłeś: wykwalifikowany pośrednik nieruchomości znajdzie dla Ciebie propozycje skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Czekamy na Twój kontakt

Livinder to młody zespół, który łączy w sobie wysoki profesjonalizm z absolutną troską o Ciebie. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość idealną. Dla nas niemożliwe nie istnieje. Odważnie wkroczyliśmy na rynek, by udowodnić, że uczciwość i szacunek to cechy absolutnie konieczne w tej branży.

Zarówno w komunikacji między ekipą, jak i z klientem stawiamy na partnerskie relacje. To nasz klucz do sukcesu.

Artur Kania
Doradca ds. nieruchomości
883 214 914
Zuzanna Kula
Doradca ds. nieruchomości
732 901 914

Co o nas piszą?

Masz nieruchomość na sprzedaż?

Chcesz spieniężyć nieruchomość w Krakowie? Masz mieszkanie na sprzedaż? Formalności spędzają Ci sen z powiek?

Zamiast marnować energię, czas i pieniądze skontaktuj się z nami. Każdy z członków naszego zespołu to doświadczony pośrednik nieruchomości, który pomoże Ci w tym procesie.

kontakt z nami

[ESC] lub